V- Commercial

‘Let Girls Learn’ PSA

21. června 2014 v 18:00 | susan
A naše úžasná Anne se nám zapojila do další kampaně, tentokrát se jedná o program Let Girls Learn, který se zaměřuje na vzdělávání dívek po celém světě, jeho cílem je poskytnout dívkám možnost získat kvalitní vzdělání. Jak ve videu zmiňují, na světě je okolo 62 miliónů dívek, které do školy vůbec nemají možnost chodit, i když by chtěly. Kromě Annie ve videu vystupuje například Jennifer Garner, Susan Sarandon, Josh Duhamel, Paul Wesley či Chris Colfer.

Got Your 6 Official Celebrity PSA

20. června 2014 v 12:04 | susan
Anne se spolu s Annou Kendrick, Harrisonem Fordem, Bradleym Cooperem nebo Sally Field připojila k organizaci Got Your 6 a svou podporu této kampani ukázali v tomto vytvořeném videu, které bylo nedávno zveřejněné. Got Your 6 se zaměřuje na pomoc válečným veteránům, kterým se snaží pomoci integrovat se zpátky do civilního života a najít jim jinou vhodnu práci. Jsem ráda, že Anne podporuje tyto věci, je úžasná! Je to rozhodně potřeba a je pěkné vidět, o co všechno se zajímá, nikdy by mě třeba nenapadlo, že existuje i nějaká organizace, která se zaměřuje zrovna na tohle:)

LUX Commercial

4. června 2013 v 9:52 | susan
V letech 2002 a 2003 byla Anne tváří japonské značky LUX a jejich přípravků na vlasy. Vzniklo z toho i pár krátkých spotů, které jsou dodnes na youtube, i když v dosti špatné kvalitě.

Better Homes and Gardens Commercial

25. března 2012 v 10:00 | susan
Tak tohle je Annina úplně první televizní zkušenost:)) V roce 1997, tedy ve svých 15 letech, natočila svou pvní televizní reklamu na Better Homes and Gardens, a tak odstartovala její kariéra:)

TOD´s Signature Commercial

12. ledna 2012 v 11:32 | susan
Mám tu pro vás sice krátké, ale za to nádherné video z focení kampaně pro TOD´s. Je to ještě z kampaně pro podzim/zimu 2011 jestli si vzpomínáte na Anne, kabelky a ferrari:)

Become an AFI Member Commercial

25. června 2011 v 11:03 | susan
Anne společně s Jakem Gyllenhaalem, Halle Berry, Zoe Saldanou, Morganem Freemanem a dalšími hvězdami natočili vidoe na podporu Amerického Filmového Institutu, ve kterém žádají abyste se k AFI připojili. Tento filmový insitut se snaží zachovat historii kinematografie a vzdát počest umělcům ve filmové branži.
Jinak video bylo natočené loni v listopadu jelikož tu má Anne stejnou vizáž jako měla na premiéře Love and Other Drugs, který se konal právě na AFI festivalu:))

Magnifique Parfume Commercial

23. dubna 2011 v 18:12 | susan
Když jsem sem deska přidala už promo fotky, dopřidám i promo videa Anne na parfém Magnifique značky Lancome, jehož byla v roce 2008 tváří.